Srub Stříbrnice

Poloha:
Kanadský srub s vyhřívaným bazénem v krásném horském prostředí na úpatí Králického Sněžníku, 100 m od lyžařských vleků v obci Stříbrnice okr. Šumperk.
Zobrazit na mapě ( GPS: 50°10’50.471″N, 16°53’54.303″E )

Pronájem:
Celoročne, dřevený srub 4+kk s max. 12 lůžky
Aktualizovanou obsazenost a další informace najdete na: www.ceskehory.cz/spacek

Cena:
dle vybraného termínu:
14’000 – 28’000,- Kč/týden
Silvestr: 55’000,- Kč + spotřeba el.energie / Velikonoce: 15’000,- Kč/víkend / Víkendový pobyt 8’000,-Kč, každá další noc + 2.000,-Kč
+ rekreační poplatek mú 20,- Kč/Dospělá osoba/den. Na místě při příjezdu vybírá čestná kauce ve výši 3.000,-kc, která slouží k úhradě spotřeby el energie.

Vybavení:
Vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, el. trouba, lednička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba) ve velké obývací místnosti s krbovými kamny a BTV, satelit, 3 ložnice (3/4), 2x koupelna se sprchovacím hydromasážním boxem a WC, otevřená veranda s výhledem do okolí, velká zastřešená veranda. Volné prostranství, ohniště s posezením, gril, houpačka, zahradní nábytek, terasa, venkovní vyhřívaný bazén průměr 3,6m x 1,1m. Parkování u objektu, v zimě – 20m, domácí zvíře ano za příplatek. Nutné vlastní povlečení! K dispozici dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou, velká venkovní trampolína průměr 3.6 m.

Rekreace:
500 m od srubu dvousedačková lanovka se sjezdovkou 1 km, která propojuje s lyžařským střediskem Hynčice, kde jsou další 4 vleky, dětské lano, lyžařská škola atd., na všechny vleky a lanovku je společný skipas. V letním období horské minikáry a koloběžky na vleku Hynčice, bowling, bazén, whirpool. Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, koupalište s vyhřívaným bazénem a tenisovými kurty ve Starém Městě -3km, v okolí zatopené lomy, krytý bazén a koupaliště v Jeseníku – 25km, termální bazén ve Velkých Losinách – 35km. Nejbližší lyžařské vleky s nočním lyžováním a umělým zasněžováním – 100m, další možnosti lyžování: lyžařská střediska Hynčice – 2km, Kunčice – 3km, Velké Vrbno a Paprsek – 10km, bežecké tratě v okolí. Ideální místo pro turistiku a cykloturistiku – Kralický Sněžník (1423 m n. m.), Ramzovské sedlo, lanovka na Šerák, výlety do okolí: Jeseník, rozhledna Zlatý Chlum, Lipová-Lázně, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách. Návštevy Polska: Nowa Morawa – rybářská bašta s bazénem, Stronie Slaskie – výroba skla, trhy, bazén. Okolní města: Staré Město, Hanušovice, Králiky, Jeseník, Šumperk.

Stravování:Restaurace i obchod 100m.

NOVINKA:venkovní vyhřívaný hydromasážní bazén SPA ( whirpool ) pro 6 osob s rádiem, osvětlený, lavice na ležení atd.

Poptávka - Srub Stříbrnice

9 + 7 =