Roubenka Stříbrnice

Poloha:
Nová roubenka v krásném horském prostředí na úpatí Králického Sněžníku na okraji obce Stříbrnice u Starého Města pod Sněžníkem, okr. Šumperk v nadmořské výšce 800 m.n.m. Roubenka se nachází na velice pěkném a naprosto klidném místě nad obcí Stříbrnice u horského potoka. Velkou výhodou je v zimních měsících bezprostřední blízkost sjezdovek a lyžařských vleků. Nazujete lyže u chaty jste přímo na sjezdovce. Parkování 3 vozidel bude zajištěno přímo u roubenky, v zimních měsících se bude využívat parkoviště vzdálené 40 m. Parkoviště 30 m od chaty, v zimě dle sněhových podmínek (doporučujeme sněhové řetězy). V případě velkého množství sněhu budou potřeba na poslední úsek cca 200 m sněhové řetězy.
Zobrazit na mapě ( GPS: 50°10’42.728″N, 16°53’41.642″E )

Pronájem:
Ubytovací kapacita: 12 lůžek.
Veškeré aktualizace a volné termíny najdete na: www.ceskehory.cz/roubenka-stribrnice

Cena:
(dle termínu): od 15’000,- do 30’000,- Kč/týden
Silvestr: 55’000,- Kč/týden, Velikonoce: 15’000,- Kč/víkend
Možnost víkendových pobytů: 8‚000,- Kč/víkend
2’000,- Kč/každá další noc

Vybírá se poplatek za spotřebovanou el.energii – 6,- Kč/1KWh – vysoký tarif, 3,- Kč/1KWh – nízký tarif tzv. noční proud a rekreační poplatek Městskému úřadu – 20,-Kč/dospělá osoba/noc.

Vybavení:
V přízemí roubenky se nachází velká společenská místnost s vybavenou kuchyňskou linkou, sklokeramická varná deska, elektrická horkovzdušná trouba s grilem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, presovač, velká lednice s mražákem, rychlovarná konvice. V další části místnosti je umístěna velká rohová lavice a stůl pro 12 osob, rohová sedací souprava, na každém pokoji je LCD BTV, SAT, DVD, RMG, kachlová pec, která vytápí celý objekt. Dále v přízemí najdeme koupelnu s WC a sprchovým koutem, technickou místnost sloužící k úschově lyží, grilu atd., chodba a relaxační místnost s infrasaunou + hydromasážní spa pro 2 osoby. Ze společenské místnosti se po schodech dostanete do podkroví, kde najdete 3 pokoje po čtyřech lůžkách a koupelnu s WC a rohovou vanou. Vstup do roubenky je z velké zastřešené terasy, kde je umístěno venkovní posezení. U objektu se nachází velký bazén s vyhřívaným tepelným čerpadlem, který je v provozu od poloviny června do konce srpna. dále Dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou, pískoviště, gril, ohniště. K dispozici velká venkovní trampolína průměr 3.6 m. Na místě při příjezdu se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,-Kč, která slouží k uhradě spotřebované el.energie a rekreačního poplatku MÚ. V zimních měsících je zajištěné parkování cca 200 m od objektu. Aktualizovanou obsazenost a veškeré informace k pobytu najdete na www.ceskehory.cz/roubenka-stribrnice 

Rekreace:
Přibližně 500m od roubenky je dvousedačková lanovka se sjezdovkou dlouhou 800m s technickým zasněžováním, která propojuje s lyžařským střediskem Hynčice, kde jsou další 4 vleky, dětské lano, lyžařská škola atd., na všechny vleky a lanovku je společný skipas. V letním období horské minikáry a koloběžky na vleku Hynčice, bowling, bazén, whirpool. Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, koupalište s vyhřívaným bazénem a tenisovými kurty ve Starém Městě -3km, v okolí zatopené lomy, krytý bazén a koupaliště v Jeseníku – 25km, termální bazén ve Velkých Losinách – 35km. Nejbližší lyžařské vleky s nočním lyžováním a umělým zasněžováním – 100m, další možnosti lyžování: lyžařská střediska Hynčice – 2km, Kunčice – 3km, Velké Vrbno a Paprsek – 10km, bežecké tratě v okolí. Ideální místo pro turistiku a cykloturistiku – Kralický Sněžník (1423 m n. m.), Ramzovské sedlo, lanovka na Šerák, výlety do okolí: Jeseník, rozhledna Zlatý Chlum, Lipová-Lázně, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách. Návštevy Polska: Nowa Morawa – rybářská bašta s bazénem, Stronie Slaskie – výroba skla, trhy, bazén. Okolní města: Staré Město, Hanušovice, Králiky, Jeseník, Šumperk.

Stravování:
Restaurace i obchod 400m.

Poptávka - Roubenka Stříbrnice

1 + 5 =