Horská chata Dolní Morava

Horská chta Dolní Morava je zrekonstruovaný dvoupodlažní obytný dům se sklepním prostorem sloužící k zimní i letní rekreaci.

Horská chata disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji a 2 obývacími pokoji s TV, z nichž součásti jednoho obývacího pokoje jsou ještě 2 lůžka. Každý obývací pokoj navíc má rozkládací sedačku pro uložení 2 osob.

Optimální plná kapacita horské chaty je 14 osob (1 x 4 lůžka a 5 x 2 lůžka)

Sklep: Posezení ve vytápěném sklepním prostoru s krbovými kamny pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky.

Přízemí: Kuchyň, 1 x obývací pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, předsíň, garáž pro lyžařské vybavení a kola, terasa se zahradním nábytkem.

1.patro: 4 x dvoulůžkový pokoj, 1 x obývací pokoj se 2 lůžky, koupelna s rohovou vanou a WC.

Vedle penzionu je vybudovaný altán s ohništěm pro posezení v letních měsících.

Horská chata Dolní Morava, Dolní Morava č. p. 20

Horská chata se nachází v obci Dolní Morava, která leží mezi Jeseníky a Orlickými horami, na úpatí Kralického Sněžníku, severně od města Králíky.

Ceny:
Leden 23.000,- Kč/týden
Únor a březen 23.000,- Kč/týden
Vánoce 20.000,- Kč
Silvestr 45.000,- Kč
Letní sezona – ceny:
Letní prázdniny 23.000,- Kč/týden
Období mimo sezónu – ceny:
Cena 15.-26.000,-Kč dle termínu. Víkendové pobyty 8.000,-Kč, každá další noc +2.000,-Kč
Další informace:
Neposkytujeme povlečení na postele, zákazník si bere vlastní. Na místě při příjezdu se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč. Při ukončení pobytu bude z kauce odečtena spotřeba el.energie dle skutečné spotřeby a rekreační poplatek MÚ 20,- Kč/dospělá osoba/den.

Poptávka - Penzion Dolní Morava

8 + 1 =